from €35,00
Book Now

Wyspa Paradise

Created with Sketch. Hurghada, Qesm Hurghada, Egypt
Not Rate
Created with Sketch.

Duration

Created with Sketch.

Tour Type

Daily Tour

Created with Sketch.

Group Size

Unlimited

Created with Sketch.

Languages

___

Overview

Wyspa Paradise – warto zobaczyć! Ktokolwiek przybywa do Hurghady na wakacje po prostu powinien wybrać się na taki rejs, na najpiękniejszą wyspę w okolicy tego kurortu. Wyspa Paradise jest piękna! Wielu nazywa Wyspę Giftun rajska wyspą albo wyspą marzeń. Najczęściej słyszy się jednak o Wyspie Paradise. Jak zwał tak zwał ale widoki są nieziemskie a zabawa fantastyczna! W trakcie rejsu zachwyca koloryt morza, po dopłynięciu na plażę biały piasek i malownicze parasolki, pod którymi można się zrelaksować w cieniu. Wycieczka podoba się dorosłym ze względu na możliwość nurkowania przy przepięknych rafach koralowych a młodszym dlatego, że na plaży można świetnie bawić się w piasku.

Program wycieczki Wyspa Paradise:

Z hotelu około 8:30 rano odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam każdy uczestnik otrzymuje sprzęt do nurkowania ( tzw. ABC czyli rurka, maska, pletwy). Po dopłynięciu do Wyspy Giftun schodzimy na ląd, gdzie na piaszczystej plaży przez około 3,5-4 godziny wszyscy goście opalają się, nurkują i pływają. Dla naszych gości pokaz egipskiego folkloru czyli wirujący derwisz i taniec brzucha.

W cenę wycieczki wliczone jest także zacienione miejsce pod parasolem na plaży, lunch w restauracji na wyspie w formie szwedzkiego stołu oraz napój gazowany i 1 mała butelka wody mineralnej na osobę. W trakcie rejsu planowany jest postój na nurkowanie na otwartym morzu ( około 45 minut do godziny ). Powrót do hotelu około godziny 16:30.

 

View More

Itinerary

Included/Exclude

Tour's Location

Created with Sketch. Hurghada, Qesm Hurghada, Egypt

Reviews

0/5
Not Rate
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total
Created with Sketch.
from €35,00

Organized by

webmaster

Member Since 2018

308 Reviews

You might also like

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox