from €20,00
Book Now

Wyspa Giftun „Super”

Not Rate
Created with Sketch.

Duration

Created with Sketch.

Tour Type

Daily Tour

Created with Sketch.

Group Size

Unlimited

Created with Sketch.

Languages

___

Overview

Wyspa Giftun, to jedna z najpiękniejsza wysp w okolicach Hurghady. Proponujemy całodniową wycieczkę statkiem na rafy koralowe oraz pobyt na piaszczystej plaży na Wyspie Giftun.

Każdy z turystów przebywających w Hurghadzie powinien choć raz wybrać się na Wyspę Giftun i zachwycić się przepięknymi widokami, lazurem morza oraz błękitem nieba. Na tej wycieczce jest okazja aby pływając w Morzu Czerwonym z maską i rurką zobaczyć rybę napoleon oraz murenę. Dorosłych zachwyca piękno podwodnego świata a maluchy najlepiej bawią się zawsze na piaszczystej plaży „rajskiej wyspy”. Rajska Wyspa, Rejs na Cztery Wyspy, Wyspa Giftun albo Wyspa Paradise to nazwy innych wersji wycieczek na Wyspę Giftun. Poniżej znajdą Państwo program wzbogaconej wersji takiej wyprawy. Snurkowanie i dobra zabawa w jednym. W cenę naszej wycieczki wliczony jest obiad na statku, napoje oraz sprzęt do snurkowania, przejażdżka na dmuchanym bananie a przy dużej liczbie chętnych na statku jest obecny polskojęzyczny opiekun.

Program wycieczki Super Giftun:

Rano około 8:30 z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw. ABC rurka, maska, pletwy). Program dnia obejmuje dwa przystanki na snurkowanie przy rafach koralowych (każdy po około 45 min.) oraz pobyt na na piaszczystej plaży Wyspy Giftun gdzie przez około godziny opalacie się, snurkujecie, pływacie.  Po powrocie na statek podawany jest jest lunch w formie szwedzkiego stołu (grillowane potrawy, sałatki, oraz napoje). Dla chętnych możliwość łowienia ryb na żyłkę oraz przejażdżka na dmuchanym bananie holowanym przez rozpędzoną motorówkę. Powrót z wycieczki Super Giftun do hotelu około godziny 16:30.

View More

Itinerary

Included/Exclude

Tour's Location

Reviews

0/5
Not Rate
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total
Created with Sketch.
from €20,00

Organized by

khaled

Member Since 2019

5 Reviews

You might also like

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox