from €20,00
Book Now

Wycieczka do “Domu Delfina”

Not Rate
Created with Sketch.

Duration

Created with Sketch.

Tour Type

Daily Tour

Created with Sketch.

Group Size

Unlimited

Created with Sketch.

Languages

___

Overview

Dom Delfina inaczej Dolphin House to rafa koralowa Gotha El Dir gdzie zobaczyć można duże grupy delfinów. Proponujemy całodniową wycieczkę statkiem na snurkowanie w tych okolicach, gdzie na 90% zobaczycie delfiny!!!

Rano około 8.00 z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw.ABC rurka, maska, płetwy).  Statek wypływa w rejs do rafy koralowej Shaab El Erg  znanej tutaj jako Dom Delfina. W tym miejscu szansa na spotkanie z delfinami w ich naturalnym środowisku jest bardzo duża. Warto wybrać się w tę podróż gdyż najprawdopodobniej będziecie pływać   z delfinami!!!

Podczas rejsu „Dom Delfina” statek zatrzymuje się 2 lub 3 razy przy rafach wspaniałych koralowych, gdzie wszyscy uczestnicy wycieczki mogą snurkować przez około 45 minut za każdym razem. Między postojami około 13:00 podawany jest lunch w formie szwedzkiego stołu oraz napoje. Przez cały dzień na statku można napić się wody herbaty. Dla chętnych, szalona przejażdżka na dmuchanym bananie lub na tzw. kanapie, która przyczepiona jest do szybkiej motorówki. Powrót do hotelu około godziny 16:30-17:00 w zależności od lokalizacji hotelu.

View More

Itinerary

Included/Exclude

Tour's Location

Reviews

0/5
Not Rate
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total
Created with Sketch.
from €20,00

Organized by

khaled

Member Since 2019

5 Reviews

You might also like

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox