from €25,00
Book Now

Popłudniowe 5-godzinne Quad Safari

Not Rate
Created with Sketch.

Duration

Created with Sketch.

Tour Type

Daily Tour

Created with Sketch.

Group Size

Unlimited

Created with Sketch.

Languages

___

Overview

Quad safari – jeśli lubisz szybką jazdę motorem, surowe pustynne krajobrazy i dużą dawkę adrenaliny to ta wycieczka jest dla Ciebie!

Z hotelu około 13.30 odbiera Was jeep lub busik i zawozi do ośrodka organizującego pustynne safari. Tam po krótkim instruktażu przesiadacie się na quady (czterokołowe jednoosobowe motory dostępne dla osób powyżej 16 roku życia). Quady mają automatyczną skrzynię biegów, dwa hamulce ręczne przy kierownicy, a w zasięgu prawego kciuka przycisk „gaz”. Jazda quadem na prawdę nie jest trudna! Z ośrodka już na quadach cała grupą ruszacie do wioski beduinów, około 20-25 km w głąb pustyni. Na miejscu zwiedzanie, a raczej spacer z przewodnikiem po wiosce Beduinów. Dla chętnych przejażdżka na wielbłądach, wizyta w beduińskiej zielarni tzw.aptece, Beduinki pokażą jak wyrabia się tradycyjny beduiński chleb oczywiście można skosztować. Zobaczyć można także ręcznie kopana studnię, meczet oraz beduińskie domostwa. Zachody słońca na Pustyni Arabskiej są wyjątkowo piękne, więc przewodnik przypomni abyście zrobili kilka zdjęć. Następnie barbecue przy świecach (ryż, ziemniaki zapiekane w pomidorach, egipskie klopsiki nazywane kofta, napój gazowany, sałatki). Powrót do Hurghady po zmierzchu na quadach a do hotelu busikiem ok.19.00

Pamiętaj! Zakryj twarz i głowę chustą-arafatką a oczy koniecznie ochroń okularami słonecznymi – piasek będzie się wdzierał wszędzie. Najlepiej założyć znoszoną koszulkę i wytarte spodenki – pustynny pył pokryje wszystko. Aparat fotograficzny wrzuć do plecaka a plecak zawieś na kierownicy quada. Zabierz butelkę wody.

View More

Itinerary

Included/Exclude

Tour's Location

Reviews

0/5
Not Rate
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total
Created with Sketch.
from €25,00
Extra
  • Dwie osoby na quadzie(€5,00)

Organized by

khaled

Member Since 2019

5 Reviews

You might also like

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox